Skip to main content

Warunki wynajmu

Szanowni Państwo, wynajmując od nas urządzenia dmuchane prosimy aby zwrócić uwagę na kilka ważnych informacji dla organizatorów imprezy.

Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy zamówienie drogą e-mail, oraz podpisać umowę, która zostanie do Państwa wysłana przez naszego pracownika. Kolejnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 20% wartości wynajmu. Urządzeń nie rezerwujemy. Podpisanie umowy jest gwarancją wykonania usługi.

Teren, na którym mają zostać rozstawione urządzenia powinien być w równy, czysty i najlepiej trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów (kamienie, szkło) mogących uszkodzić urządzenia lub zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z niego. -duże urządzenia pneumatyczne wymagają solidnego zakotwiczenia w podłożu (ze względów bezpieczeństwa), dlatego najlepszym miejscem jest teren trawiasty w który bez problemów można wbijać "śledzie" - kotwy. Oczywiście istnieje także możliwość rozłożenia urządzeń nawet na betonie, prosimy jednak o wcześniejszą informację, aby nasz dział techniczny mógł się jak najlepiej przygotować do takiej sytuacji.

Rozpoczęcie montażu sprzętu uzależnione jest od ilości zamówionych urządzeń, zazwyczaj są to 2 godziny przed imprezą. Urządzenia są w pełni gotowe do zabawy na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Zamawiający zapewnia dostęp do źródła prądu na czas montażu, obsługi i demontażu urządzeń w odległości do 40m od miejsca montażu atrakcji.

Prosimy o zapewnienie dojazdu auta do miejsca montażu atrakcji. Niektóre urządzenia ważą ponad 200kg albo znajdują się na przyczepach i są wyładowywane w miejscu montażu. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamawianych urządzeń i każdorazowo jest ustalany indywidualnie.

Nasza Firma posiada ubezpieczenie OC.

Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, oraz ich stan techniczny. Nadzór nad bawiącymi się osobami oraz osobami przebywającymi w pobliżu atrakcji (w szczególności nad osobami . oczekującymi w kolejce do urządzeń rozrywkowych) należy do obowiązków Zamawiającego. Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wystąpić poważne trudności z opanowaniem porządku wśród osób oblegających w/w urządzenia. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.